MHP’li Yönter’den Özgür Özel’e: ‘İhanet ve melaneti meşrulaştırma arayışında’

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, “İki isim MHP’de bu normalleşmeyi baltalamak için elinden geleni yapıyor, çünkü rahatsız oluyor. Çünkü Türkiye normalleşsin istemiyorlar” sözlerine tepki göstererek, “Ah Özgür ah, senin gibilerinin siyasette yer alıyor olması bile başlı başına garabet ve rezalet. Tuttuğun dümen seni felakete sürüklüyor, haberin olsun” ifadelerini kullandı.

“İHANET VE MELANETİ MEŞRULAŞTIRMA ARAYIŞINDASIN”

MHP’li İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Özel’in “İki isim MHP’de bu normalleşmeyi baltalamak için elinden geleni yapıyor, çünkü rahatsız oluyor. Çünkü Türkiye normalleşsin istemiyorlar” dediğini hatırlattı.

Yönter, “Özgür yine böyle konuşmuş, zırvaladığımızı açıklamış, yani ve yeniden çuvallamış. Bak Özgür; çok acemisin, fikri müktesebatın evlere şenlik, nitekim kafada yok, kalpte yok. Tamtakırsın, ısrarlı normalleşme iddiasıyla yalan ve iftiralarını maskeliyorsun. İhanet ve melaneti meşrulaştırma arayışındasın. Terörist Demirtaş’la çalışma toplantısı yapacakmışsın. Ah Özgür ah, senin gibilerinin siyasette yer alıyor olması bile başlı başına garabet ve rezalet. Tuttuğun dümen seni felakete sürüklüyor, haberin olsun” açıklamasında bulundu.

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir